یکشنبه، خرداد ۰۸، ۱۳۸۴

رفسنجانی در فرشته

خیابان فرشته چند سالی است که شده محل چرخ زدن جوانها با ماشینهای آخرین مدل. نه اینکه این اتفاق تازه ای باشد. از دوازده سیزده سال قبل همزمان با ورود ماشینهای مدل بالا این رفتار اجتماعی شروع شد و جای خود را به عنوان بدلی از تفریحات شبانه ای که در تمام دنیا آزاد است اما در ایران ممنوع...پیدا کرد.امروز از خیابان فرشته رد می شدم. جماعت عظیمی از دختر و پسر های آخرین مدل با ماشینهای مدل بالایشان به روال معمول عصر ها چرخ می زدند. اتفاق تازه ای افتاده بود. قریب به اتفاق آنها سربند یا بازو بند منقش به عکس رفسنجانی به خود بسته بودند و پوستری از رفسنجانی هم به شیشه عقب ماشین. از یکیشان علت ماجرا را پرسیدم. گفت ستاد تبلیغاتی رفسنجانی در فرشته با هر پوستر و بازوبند بیست هزار تومان هم به عنوان پاداش می دهد. وقت پیگیری نداشتم. به هر حال جالب بود.
امشب برای کاری به مشهد می روم. وصیت کردم..خیلی هم جدی. که اگر هواپیما افتاد(که احتمال نسبتا قابل قبولی هم دارد!)پدر و مادرم ول کن ماجرا نباشند. خشتک هواپیمایی به سرشان کشیده شود...لطفا شما هم پیگیری کنید

2 Comments:

Anonymous ناشناس said...

تو هم مثل اون یارو علی قدیمی شدی. باباجون، با وجود تصادفات زیاد هوایی در ایران، باز هم مسافرت با هواپیما امن‌تر از زمینی رفتنه. این‌قدر به ترس ملت دامن نزنین.

۹:۰۷ بعدازظهر  
Blogger H said...

سلام دوست عزیز
خیلی زیبا می نویسی
ادامه بده

۱۱:۳۴ قبل‌ازظهر  

ارسال یک نظر

<< Home